2024 06 05 wyboryTransformacja sposobu, w jaki się przemieszczamy, to nasza inwestycja w przyszłość. Dlatego dążymy do tego, aby micro mobilność była dostępna dla każdego.
Jako europejski lider współdzielonej mobilności elektrycznej, TIER nawiązał współpracę z Parlamentem Europejskim, aby ułatwić i uczynić głosowanie bardziej dostępnym.

Aby zredukować bariery transportowe, TIER z dumą oferuje darmowe przejazdy do i z lokali wyborczych w dniu wyborów do Parlamentu Europejskiego. Użytkownicy mogą skorzystać z kodu promocyjnego EU2024VOTE, aby otrzymać dwa darmowe przejazdy do 10 minut każdy na wszystkich pojazdach Dott i TIER.

Naszym celem jest zapewnienie, że wszystkie regiony, w których działamy, mają dostęp do transportu, który jest wygodny, zrównoważony i bezpieczny.

Jak skorzystać z promocji:
Otwórz menu boczne w aplikacji TIER.
Kliknij Vouchery.
Wpisz kod EU2024VOTE i naciśnij Użyj Kodu.

*Po pierwszych 10 minutach każdej jazdy obowiązuje standardowa cena za minutę. Obowiązują warunki i zasady. Oferta jest dostępna od 6 do 9 czerwca i jest ważna przez 24 godziny od momentu jej aktywacji w krajach należących do Unii Europejskiej.

źródło:TIER Mobility Poland Sp. z o.o.