2018/04/20_Konkurs_pies
W ramach kampanii „Sprzątaj po swoim psie” został ogłoszony konkurs dla dzieci na najładniejszy plakat pod tą samą nazwą ”Sprzątaj po swoim psie”. Do konkursu przystąpiło 87 młodych plastyków w różnym wieku.

Młodzież z terenu naszej gminy złożyła prace plastyczne do Urzędu Miasta, gdzie Komisja Konkursowa w osobach: Wojciech Szponar, Aneta Wysoszyńska, Zofia Frydryk, Monika Kukiełka dokonała szczegółowej oceny wszystkich prac.

Wyłoniono zwycięzcę w osobie Wiktorii Skrajdy, która otrzymuje nagrodę główną – bon pieniężny o wartości 200 zł. oraz przyznano drugie i trzecie miejsce dla Nadii Białowąs oraz Kamila Lasockiego którzy otrzymują bony pieniężne o wartości 100 zł.

Wszystkie prace zasługują na uznanie – poziom był wysoki. Niemniej jednak Komisja musiała wskazać prace jej zdaniem najlepsze. Wszyscy którzy uczestniczyli ze swoimi pracami w konkursie zostali uhonorowani pamiątkowymi dyplomami. Prace zgłoszone do konkursu można oglądać w Bibliotece Publicznej w Nowogardzie jeszcze przez 2 tygodnie.

Wyróżnienia oraz nagrody wręczył uczestnikom zastępca burmistrza Krzysztof Kolibski.