Sprzątnij po swoim psieZaproszenie do udziału w konkursie na plakat „Sprzątnij po swoim psie

Serdecznie zapraszam uczniów szkół podstawowych do udziału w konkursie na plakat „Sprzątnij po swoim psie”, który jest kolejnym etapem prowadzonej akcji edukacyjnej skierowanej do wszystkich mieszkańców miasta i gminy Nowogard. Kampania ma na celu kształtowanie poczucia odpowiedzialności za nasze czworonogi oraz uświadomienie
o potrzebie sprzątania po nich, a także o zagrożeniach dla zdrowia w wyniku pozostawiania zwierzęcych nieczystości w miejscu publicznym

Szczegóły dotyczące konkursu w zamieszczonym poniżej:

- regulamin konkursu.doc
- zgloszenie udziału w konkursie na plakat.doc

Burmistrz Nowogardu
Robert Czapla

2019/03/30_Plakat_konkursowy
W ramach kampanii „Sprzątaj po swoim psie”, burmistrz Robert Czapla, ogłosił konkurs dla dzieci na najładniejszy plakat pod tą samą nazwą ”Sprzątaj po swoim psie”. Do konkursu przystąpiło 100 młodych plastyków w różnym wieku z siedmiu szkół. Młodzież z terenu naszej gminy złożyła prace plastyczne do Urzędu Miasta, gdzie Komisja Konkursowa dokonała szczegółowej oceny wszystkich prac.

Wyłoniono zwycięzcę w osobie Moniki Brockiej uczennicę Szkoły Podstawowej nr 3, która otrzymuje nagrodę główną – bon pieniężny o wartości 200 zł. oraz przyznano drugie i trzecie miejsce dla Mai Radeckiej ze szkoły Podstawowej nr 1 oraz Martyny Gurazdowskiej – Szkoła Podstawowa w Orzechowie, które otrzymują bony pieniężne o wartości 100 zł.

Dyplomy oraz nagrody wręczył w sali wystawowej nowogardzkiej biblioteki burmistrz Robert Czapla wraz z dyrektor MBP Anetą Wysoszyńską – radną powiatową. Wszystkie prace zasłużyły na uznanie – poziom był bardzo wysoki.

Info. Monika Kukiełka (GKMiOŚ)

Serdecznie zapraszam uczniów szkół podstawowych do udziału w konkursie na plakat „Sprzątnij po swoim psie”, który jest kolejnym etapem prowadzonej kampanii edukacyjnej skierowanej do wszystkich mieszkańców miasta i gminy. Celem kampanii jest kształtowanie poczucia odpowiedzialności za nasze czworonogi oraz edukacja utrzymania porządku i czystości po naszych pupilach. Uświadamianie o zagrożeniach dla zdrowia w wyniku pozostawiania nieczystości w miejscach publicznych, a także dbałość by podopieczni nie stanowili uciążliwości dla innych mieszkańców. Szczegóły dotyczące konkursu w zamieszczonym poniżej regulaminie.

Burmistrz Nowogardu
Robert Czapla

2018/04/20_Konkurs_pies
W ramach kampanii „Sprzątaj po swoim psie” został ogłoszony konkurs dla dzieci na najładniejszy plakat pod tą samą nazwą ”Sprzątaj po swoim psie”. Do konkursu przystąpiło 87 młodych plastyków w różnym wieku.

Młodzież z terenu naszej gminy złożyła prace plastyczne do Urzędu Miasta, gdzie Komisja Konkursowa w osobach: Wojciech Szponar, Aneta Wysoszyńska, Zofia Frydryk, Monika Kukiełka dokonała szczegółowej oceny wszystkich prac.

Wyłoniono zwycięzcę w osobie Wiktorii Skrajdy, która otrzymuje nagrodę główną – bon pieniężny o wartości 200 zł. oraz przyznano drugie i trzecie miejsce dla Nadii Białowąs oraz Kamila Lasockiego którzy otrzymują bony pieniężne o wartości 100 zł.