Półkolonie letnie
Wakacje to czas przeznaczony dla dzieci na odpoczynek od nauki, oraz zregenerowanie sił po trudach szkolnych zmagań. Głównym celem organizowania półkolonii było zapewnienie dzieciom ciekawego, aktywnego i bezpiecznego wypoczynku w wakacje. W poniedziałek 24.06 zainaugurowaliśmy letnią półkolonie, która rozpoczęła się spotkaniem z policjantem czyli wakacyjne rady. Tematem spotkania było bezpiecznie zabawy podczas wakacji. Następnie wybraliśmy się do klubu sportowego BJJ Pantery. Gdzie poznaliśmy techniki sztuk walki, bez agresji i przemocy. Kolejną atrakcją był wyjazd do Multikina na bajkę ,,Arka Noego " którą dzieci same wybrały. Ciekawe spotkanie odbyło się również  z ratownikiem WOPR. Który nam przedstawił jak zachować się nad wodą. Potem udaliśmy się na smaczne lody. Był również czas na prowadzenie zajęć z profilaktyki Stop agresji i przemocy, oraz  hejtowi, dbania o higienę, żyj zdrowo, alkoholu nie pijemy, narkotyków nie bierzemy, dopalaczy nie tolerujemy, papierosom odmawiamy, a z nieznajomym nie rozmawiamy !!! Nawiązujemy za to przyjaźnie i dobre relacje z innymi. Odwiedziliśmy również siłownie G&M gdzie Pani instruktor pokazała nam jak wzmocnić naszą sylwetkę. Super atrakcją był wóz strażacki który osobiście podjechał pod naszą placówkę. Strażacy pokazali nam do czego służy sprzęt, oraz przeszkolili nas z pierwszej pomocy. Jadąc nad morze pogoda nam nie dopisała ale to nic, mały deszczyk nas nie odstraszył była super zabawa. Kolejna aktywna wizyta na stadionie miejskim gdzie odbył się mecz piłki nożnej między chłopcami, a dziewczynkami. Zakończony wspólnym ogniskiem. Wspólne dwa tygodnie zakończyliśmy w kręgielni gdzie mogliśmy pograć w kręgle i zjeść  pyszną pizzę. To był super czas, czas półkolonii był dla dzieci okazją do wspólnych spotkań, wspólnych zabaw, integracji. Najlepszą rekomendacją półkolonii letnich był uśmiech na buziach wszystkich dzieci. Dziękujemy za udział i do zobaczenia za rok 💪!!!

Dzień dziecka
29 czerwca na Placu Szarych Szeregów odbył się festyn z okazji Dnia dziecka w którym mieliśmy przyjemność uczestniczyć. Było dużo atrakcji. Więc Kochane Promyczki, z okazji Dnia Dziecka życzymy Wam spełnienia dziecięcych marzeń, uśmiechu i szczęścia. Niech każdy dzień będzie niezwykłą przygodą, pełną inspirujących wydarzeń. 

22 kwietnia Dzień Ziemi
22 kwietnia Dzień Ziemi w tym dniu uświadamiamy sobie jak możemy zadbać  o naszą planetę Ziemię, co możemy dla niej zrobić żeby była czysta i zdrowsza. Uświadomienie dzieciom niebezpieczeństw zagrażających ziemi ze strony człowieka. Uczymy się segregacji i ekologii. W tym dniu odbyły się zajęcia na których dzieci mogły się zapoznać z wiedzą jak dbać o naszą planetę.

Dzień kobiet
W piątek 8 marca w PWD Świetlicy Promyk, odbył się dzień kobiet. Chłopcy przygotowali wiele atrakcji dla pań od odgadnięcia marek samochodów co było trudnym zadaniem dla dziewczynek po wspólne tańce i poczęstunek.